Close
Type at least 1 character to search
Back to top

AWX2 ARCHITEKCI

Wizyta na dwóch budowach na Śląsku

Dzisiejszy dzień spędziliśmy na Śląsku. Zawsze gdy odwiedzamy nasze budowy wracamy do domu bogatsi o wiele miłych wrażeń.

W pierwszej kolejności odwiedziliśmy Tychy, gdzie powstaje nasz pierwszy tyski projekt. Mury pną się do góry i już pięknie widać zarys budynku. W trakcie budowy nastąpiło kilka kontrolowanych zmian, ale nieustannie dom spełnia nasze i inwestorów oczekiwania. Dla przypomnienia projekt znajdziecie tutaj: DOM W TYCHACH. A dla porównania prezentujemy naszą wizualizację ze stanem obecnym.

Na budowie, czyli w miejscu najodpowiedniejszym do takich spotkań, zaprezentowaliśmy klientom koncepcje wnętrz. Spacer po nich wśród stojących już murów był nie lada przyjemnością. Tu krótka zapowiedź tego jak będzie w środku:

Wracając z Tychów zajrzeliśmy na budowę w Katowicach. Tam projektowaliśmy wnętrza parterowego domu, który już jest prawie na ukończeniu. O samym projekcie pisaliśmy tutaj: DOM W KATOWICHACH.  Klienci zadbali o to, by projekt stał się realizacją i pomimo kilku drobnych, również kontrolowanych przez nas korekt, wnętrza prezentują się wyśmienicie. Przeprowadzka już niebawem. Trwają prace wykończeniowe i czekamy na kuchnię i resztę mebli. Dom prezentuje się wspaniale. Niebawem parapetówka, pochwalimy się wówczas pełną fotorelacją. 🙂

Dla porównania pokażemy dziś tylko wnętrze łazienki – ono najlepiej obrazuje to, jak klienci trzymają się projektu. 🙂

Czekamy na kolejne spotkania na budowach, z których ta druga już niebawem zostanie zamieszkana. 🙂

AWX2 ARCHITEKCI