Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Polecam współpracę z AWX2 ARCHITEKCI

Między nami zaiskrzyło już na pierwszym spotkaniu. Właściwie po kilku minutach było dla nas jasne, że powierzamy zadanie zaprojektowania naszego domu marzeń odpowiednim osobom. Pani Agnieszka spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Cały proces projektowy przebiegał niezwykle płynnie, w efekcie czego nasz nowy dom będzie bardzo funkcjonalny, wygodny i po prostu przepiękny. Spotkania były bardzo wartościowe i za każdym razem postęp prac przy projekcie był ogromny. Biuro AWX2 zaproponowało nam indywidualne podejście w efekcie czego nasz projekt domu jest dopasowany do naszego stylu życia. Jesteśmy z mężem zachwyceni projektem i nie możemy się już doczekać aż będziemy mogli zamieszkać w wymarzonym domu. Polecam gorąco od pierwszych rozmów, aż po wydanie zezwolenia na budowę. Wspaniała współpraca! Będziemy wracać z kolejnymi tematami.

Kasia i Błażej Klient

Polecam współrapcę z AWX2 ARCHITEKCI

Serdecznie polecamy Pracownię AWX2 Architekci z Panią Agnieszką Wereszczyńską na czele. Pani Agnieszka podjęła się w 2019 roku projektu remontu generalnego parteru domu mieszkalnego z lat osiemdziesiątych. Projekt zawierał całkowitą metamorfozę wnętrz, nie remontowanych od ponad dwudziestu lat. Zadanie było trudne, wziąwszy pod uwagę chęć stworzenia nowoczesnych, ponadczasowych wnętrz, zachowując jednocześnie spójność z pozostałą częścią domu. Pani Architekt przedstawiła szereg koncepcji, z których po wybraniu jednej, zaczęliśmy ją wspólnie modyfikować. Końcowy efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Podjęliśmy starania, aby metamorfozę wykonać maksymalnie wg wskazówek Pani Agnieszki. Dziś, rok po zakończeniu remontu możemy śmiało powiedzieć że była to najlepsza inwestycja z całego remontu, która zaowocowała kolejnym zleceniem, tym razem elewacji. Szczerze polecamy Panią Architekt Agnieszkę Wereszczyńską, właścicielkę Pracowni AWX2 jako solidnego, sumiennego i cierpliwego fachowca z niesamowitymi pomysłami oraz determinacją w dążeniu do celu, którym jest zadowolenie klienta i swoje z wykonanego projektu. Z wyrazami szacunku,

Monika Maciej Maja Dominik Klient

Polecam współpracę z AWX2 ARCHITEKCI

Długo zastanawialiśmy się nad wyborem idealnego projektu, jednakże w każdym coś nam nie odpowiadało. Przeglądanie gotowych projektów i brak tego jedynego sprawiło że, zdecydowaliśmy się skierować nasze kroki do biura projektowego Pani Agnieszki. Już na pierwszym spotkaniu zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni ciepłem, wiedzą, zaangażowaniem i spokojem. Panią Agnieszkę cechuje nieszablonowe podejście do pracy i umiejętność łączenia ciekawych rozwiązań z preferencjami klienta. Potrafi wysłuchać i doradzić. Najfajniejsze zdanie od Pani Agnieszki które utknęło nam w pamięci i tym się kierujemy to to, żeby „..tą budowę naszego domku potraktować jak przygodę”, nie zniechęcać się. Pani Agnieszka nie tylko zaprojektowała nasz dom jak i dokumentację ale i nadzorowała cały proces w urzędach, który w obecnej sytuacji jest dość oporny. Otrzymaliśmy wsparcie i piękny projekt z którym wkraczamy w dalszy etap czyli budowę i wiemy że, był to bardzo dobry wybór. Wszystkim poszukującym uczciwego, słownego i pomysłowego projektanta, polecamy Panią Agnieszkę! Serdecznie dziękujemy!

Sylwia i Maciej Klient

Polecam współrapcę z AWX2 ARCHITEKCI

Polecam! Polecam każdemu, kto potrzebuje konkretnego i słownego architekta. Kogoś, kto z ogólnej koncepcji wydobędzie i nada realne kształty budynkowi zwracając szczegolną uwage na funkcjonalność pomieszczeń. A w miedzyczasie odpowie na setki pytań. Pani Agnieszka nie tylko przygotowała projekt, ale również zajęła sie dokumentacją od wniosku o warunki zabudowy do uprawomocnienia pozwolenia na budowę - wszystko w ekspresowym tempie! Współpraca z Panią Agnieszka to czysta przyjemność projektowania własnego miejsca na Ziemii 🙂

Karolina Klient

10 LAT WSPÓŁPRACY Z AWX2 ARCHITEKCI

Już wkrótce minie 10 lat współpracy z AWX2. Jak trafiłam na ten cudowny duet? Zakochałam się w projekcie elewacji przygotowanym przez Panią Agnieszkę i Andrzeja Wereszczyńskich opublikowanym na ich blogu. Spośród tych, które oglądałam (a szperałam dość długo) wyróżniał się bardzo - był ponadczasowy, nieszablonowy, a jednocześnie piękny w swej prostocie. Tydzień po naszym spotkaniu nastąpiło kolejne - Pani Agnieszka i Andrzej pokazali mi dwie niesamowite propozycje. Wzięli pod uwagę wszystko, na czym mi zależało, a nawet te aspekty, które nigdy nie przyszłyby mi do głowy. Potrafili wydobyć urok budynku, zatuszować jego mankamenty, sprawili, że był spójny z otoczeniem, a jednocześnie przyciągał (i do chwili obecnej przyciąga) spojrzenia. Później współpracowaliśmy jeszcze przy projekcie wnętrz firmy, projekcie wnętrz mieszkania - za każdym razem urzekało mnie to, jak cudownie potrafią wsłuchać się w potrzeby, wychwycić dokładnie to, o co mi chodzi. Co było dla mnie najważniejsze w tej współpracy? ■ uchronili mnie przed wieloma błędami, których konsekwencje byłyby bardzo drogie, ■ idealnie dostosowali się do budżetu, doradzili optymalne rozwiązania, ■ jasno i klarownie wyjaśnili na czym warto oszczędzić, a na czym nie ma sensu, ■ w razie wątpliwości, zawsze, z pełnym zaangażowaniem służyli pomocą, Dzięki AWX2 wnętrza w których przebywam są spójne ze mną, dodają energii, mają klimat, do którego chętnie wracam. AWX2 dziękuję za całego serca:)

Agnieszka Worwąg / GreenSchool Klient

AWX2 ARCHITEKCI