Close
Type at least 1 character to search
Back to top

AWX2 ARCHITEKCI

Honorowa Odznaka Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej

Dziś na Zjeździe Śląskiej Izby Architektów w Katowicach otrzymałam Honorową Odznakę Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej I Stopnia.

Rada Śląskie Izby Architektów postanowiła przyznać mi ją za moją dwuletnią pracę na rzecz Izby. Od marca 2015 roku jestem administratorem profilu Śląskiej Izby na Facebooku. To codzienna praca polegająca na rozpowszechnianiu informacji o działalnościach Izby, ale także wyszukiwaniu ważnych i ciekawych artykułów, wydarzeń i nowości z dziedziny architektury przydatnych w pracy architekta.

Możliwość doskonalenia się i rozwoju na polu zawodom jest dla mnie niezmiernie ważna. Dzielenia się wiedzą  i dostarczanie jej szerokiemu gronu Architektów jest nie tylko moim obowiązkiem, ale również ogromną przyjemnością. 

Bardzo dziękuję za docenienie mojego skromnego wkładu w działalności Izby. To bardzo motywujące jak i zobowiązujące wyróżnienie. 🙂

Nasz izbowy profil można zobaczyć tutaj: FANPAGE ŚLĄSKIEJ IZBY ARCHITEKTÓW , warto zaglądać, zwłaszcza jak się się Architektem. 🙂

AWX2 ARCHITEKCI