Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Dom w Jaskrowie

Dom w Jaskrowie

 

Projekt domu w Jaskrowie to początek pięknej przygody z klientami, którzy z otwartością przyjmowali proponowane przez nas rozwiązania projektowe. Dom miał być odpowiedzą nie tylko na potrzeby mieszkaniowe klientów, ale również, a może przede wszystkim pasować do ich podejścia do życia. Prosto, minimalistycznie z otwartością na nowe.

Powstał projekt domu o powierzchni 190m2 zamknięty w nowoczesnej bryle typu “stodoła” z dodatkową wiatą i pomieszczeniem gospodarczym. Zaprojektowaliśmy nietypowy układ części parterowej z salonem przez całą długość budynku z przeszkleniem na wschód i zachód.  Południowa ściana podcięta została  szklaną wnęką, pozwalającą na przenikanie się wnętrza z zewnętrzem. To właśnie ta szklana “kapsuła” stała się najważniejszym elementem domu. Rozdziela i łączy nie tylko dom i ogród, ale również część wypoczynkową z jadalnią. Piętro domu z trzema sypialniami, łazienką pralnią i dwoma garderobami dostępne z przestronnego holu z widokiem na pobliskie łąki i lasy zapewni mieszkańcom komfort funkcjonalny i wizualny.

Jeszcze raz dziękujemy naszym klientom za zaufanie, za miesiące wspólnej pracy nad koncepcją tego domu i wierzymy, że życie w nim będzie po prostu dobre.

Category:
Date
AWX2 ARCHITEKCI