Close
Type at least 1 character to search
Back to top

 

Klienci, którzy zgłosili się do nas po projekt jesienią 2020 roku mieli mocno sprecyzowane oczekiwania. Dom miał być w kształcie litery “L”, z poddaszem użytkowym, antresolą, dużymi przeszkleniami i garażem dwustanowiskowym w bryle.

Parter domu to tradycyjnie część dzienna z przestronnym salonem, którego ogromnym atutem są duże przeszklenia wpuszczające do wnętrza domu ogród i drzewo, które stało się ważnym elementem ogrodu. Otwarty na dwie kondygnacje hol z klatką schodową łączy parter z poddaszem sypialnym i rekompensuje brak antresoli, z której ostatecznie klienci postanowili zrezygnować.

Dom oparty na literze “L” wyznacza zewnętrzny taras, który dopełnia zarys bryły i staje się drugiem zewnętrznym pokojem dziennym.

Front domu nie zdradza tego co zastaniemy w środku i od strony ogrodowej. Niemalże pozbawiony okien zapewnia prywatność i daje poczucie komfortu. Po zamknięciu drzwi nowi mieszkańcy będą czuć zupełną swobodę, nieskrępowaną wolność dnia codziennego z dala od oczu sąsiadów.

Projekt tego domu to kolejna udana współpraca, za którą jesteśmy wdzięczni i cieszymy się, że mogliśmy spełnić marzenia naszych Klientów. Prace na budowie trwają, a my trzymamy kciuki za dobry finał budowy !

Dom w realizacji:

 

POWIERZCHNIA

203m2

Category:
Date
AWX2 ARCHITEKCI