Close
Type at least 1 character to search
Back to top

RUBIK EFECTA CLINIC – WNĘTRZA 2 / CZĘSTOCHOWA

 

Drugi etap prac nad projektem wnętrz w Rubik Efecta Clinic obejmował część parterową budynku. Projekt miał być kontynuacją przyjętego charakteru wnętrza całej kliniki z zastosowaniem podobnych zabiegów stylistycznych i materiałów jednak delikatnie odróżniający się od piętra budynku.

 

W tym przypadku postawiliśmy na granat. Jego głęboki odcień pojawił się na ścianach, ale także na suficie napinanym, który podobnie jak na górnej kondygnacji zastosowaliśmy w połyku, odbijającym przestrzeń dookoła. Zaproponowaliśmy klientom, by tym razem napinany sufit pojawił się nie tylko w strefie przy oknach, ale by wyznaczał cały ciąg komunikacyjny. To dość odważne posunięcie odmieniło przestrzeń długiego korytarza wzdłuż gabinetów w drugiej części budynku. Dodatkowo w suficie odbijają się drzwi balkonowe na zakończeniu korytarza i znajdująca się za nim zieleń. Granat pojawił się także w łazience. Dekoracyjne granatowo-złote płytki i biała podłoga doskonale komponują się z resztą wnętrza.

 

Powieliliśmy również zabieg z lustrem i donicą z kwiatami. Lustro dostawione do pokrytej w całości drewnopodobną płytą meblową ściany w recepcji znów optycznie powiększyło niedużą recepcję.

 

Całość dopełniło zaproponowane przez nas oświetlenie, które podkreśla zastosowane przez nas materiały.

 

Praca przy tym projekcie była kolejną przyjemnością i choć etap wykańczania wnętrz przypadł na czas pandemii i nie mogliśmy w pełni uczestniczyć klientom na każdym kroku czujemy dumę z tego jak dobrze odczytali nasze projektowe intencje.

 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy im za wieloletnią współpracę i polecamy się na przyszłość. A tymczasem zapraszamy wszystkich do Rubik Efecta Clinic.

Date
AWX2 ARCHITEKCI