Close
Type at least 1 character to search
Back to top

DOM W KATOWICACH – WNĘTRZA

  Prace nad projektem wnętrz domu w Katowicach rozpoczęliśmy jesienią 2015 roku. Parterowy dom o powierzchni 220m2 wybudowało młode małżeństwo, które w oczekiwaniu na nowego potomka powierzyło nam zaprojektowanie prawie całego wnętrza domu.

  Dom składa się z dwóch części dziennej i prywatnej oddzielonej łącznikiem wejściowym. Ciekawy układ domu sprzyjał rozwiązaniom, które zaproponowaliśmy. Kliencie bardzo dobrze określili swoje oczekiwania co do kolorystyki, materiałów i klimatu domu. Pokazali nam setki zdjęć, którymi nie tylko opowiedzieli o przestrzeni, która im się podoba i w której czuliby się dobrze, ale także na wstępie wykluczyli to czego nie chcą w swoim domu. Dzięki temu pierwsze koncepcje stały się ostatnimi i dziś są w fazie realizacji. 🙂 

  Praca na odległość nie stanowiła dla nas problemu, a nasz PANEL KLIENTA, po raz kolejny sprawdził się w takim systemie pracy.

  Dziś z dumą prezentujemy nasze wizualizacje, które od pierwszego wejrzenia zachwyciły klientów. To my daliśmy początek tym wnętrzom, ale oni, z ogromnym zaangażowaniem dopełnili dzieła. Pasja, z którą szukali odpowiednich materiałów, urządzeń, dodatków sprawiła, że mogą czuć się współtwórcami tego wnętrza. Każda ich decyzja, poparta naszą akceptacją, kończyła się radosnym dziękuję. I o to właśnie chodzi. O współpracę, zaufanie i zaangażowanie obu stron. Jula i Michał – dziękujemy, dla nas to była ogromna przyjemność ! 

  SALON

   

  KUCHNIA

  HOL

   

  ŁAZIENKA GŁÓWNA

  ŁAZIENKA MAŁA

  SYPIALNIA

  AWX2 ARCHITEKCI